DLP11RB500UL2L+00-01
- Manufacturer Part Number:
- DLP11RB500UL2L+00-01
- Manufacturer/Brand:
- Murata Electronics
- Part of Description:
- CMC 2LN 50 OHM SMD
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Murata Electronics
- Product Category :
- Common Mode Chokes
- Approval Agency :
- Current Rating (Max) :
- DC Resistance (DCR) (Max) :
- Features :
- Filter Type :
- Signal Line
- Height (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Impedance @ Frequency :
- 50 Ohms @ 100 MHz
- Inductance @ Frequency :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Lines :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 0504 (1210 Metric), 4 Lead
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)