CPT-BLU-38AL-KD6PK
Manufacturer Part Number:
CPT-BLU-38AL-KD6PK
Manufacturer/Brand:
Brady Corporation
Part of Description:
COMP NYLON LOCK BLU 38MM AL SHKL
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Brady Corporation
Product Category :
Lockouts, Padlocks
For Use With/Related Products :
Product Status :
Active
Type :
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    BREAKAWAY LANYARD-SWIVEL/BLACK
    MINI-BAK RETRACTABLE CARD REEL B
    BADGE HOLDER-VEHICLE-VERTICAL
    BADGE HLDR-CLIP-ON-HRZTL- CREDIT
    BADGE HLDR-CLIP-ON-VRTCL- CREDIT
Catalog related products
    12' SHEATHED CABLE FOR APCLO
    BRADY LOCK, STEEL, 2.0" KD BROWN
    BRADY LOCK, STEEL, 2.0" KD PURPL