L185XF4W
- Manufacturer Part Number:
- L185XF4W
- Manufacturer/Brand:
- Knowles Precision
- Part of Description:
- 18.5GHZ WIRE BOND LOW-PASS FILTE
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Knowles Precision
- Product Category :
- RF Filters
- Bandwidth :
- Filter Type :
- Low Pass
- Frequency :
- Height (Max) :
- 0.113" (2.87mm)
- Insertion Loss :
- 2.2dB
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Package / Case :
- 6-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ripple :
- Size / Dimension :
- 0.220" L x 0.140" W (5.59mm x 3.56mm)