#99MR6700-2RS-X10
- Manufacturer Part Number:
- #99MR6700-2RS-X10
- Manufacturer/Brand:
- Boca Bearing Company
- Part of Description:
- 10X15X4MM BALL BEARING
- Stock Condition:
- 387
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Boca Bearing Company
- Product Category :
- Bearings
- Dynamic Load Rating :
- Features :
- Inner Diameter :
- 0.394" (10.00mm)
- Material :
- Outer Diameter :
- 0.591" (15.00mm)
- Product Status :
- Active
- Static Load Rating :
- Type :
- Ball Bearing
- Width :
- 0.157" (4.00mm)