E16/8/5-3C96-G200
Manufacturer Part Number:
E16/8/5-3C96-G200
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Height :
0.323" (8.20mm)
Length :
0.630" (16.00mm)
Width :
0.185" (4.70mm)