2911ADM/B
Manufacturer Part Number:
2911ADM/B
Manufacturer/Brand:
Rochester Electronics
Part of Description:
2911A - SEQUENCER
Stock Condition:
199
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Rochester Electronics
Product Category :
Specialized ICs
Applications :
Mounting Type :
Package / Case :
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Type :
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
Part Manufacturer Stock Description
2911-05-301 Coto Technology 450 RELAY REED SPDT 250MA 5V
2911-05-311 Coto Technology 1,005 RELAY REED SPDT 250MA 5V
2911-05-321 Coto Technology 4,643 RELAY RF SPDT 250MA 5V
2911-12-301 Coto Technology 5,681 RELAY REED SPDT 250MA 12V
2911-12-311 Coto Technology 481 RELAY REED SPDT 250MA 12V
2911-12-321 Coto Technology 3,756 RELAY RF SPDT 250MA 12V
2911-40023 Amphenol SV Microwave 133 SMA MALE NON-MAGNETIC CONNECTOR
2911-40024 Amphenol SV Microwave 19 SMA MALE NON-MAGNETIC CONNECTOR
2911-61008 Amphenol SV Microwave 50 SMA MALE CABLE CONNECTOR, NON-RE
2911-61009 Amphenol SV Microwave 20 SMA MALE DUST CAP, NON-REFLECTIV
2911-61016 Amphenol SV Microwave 50 SMA MALE CONNECTOR, EXTENDED FER
2911-80001 Amphenol SV Microwave 6,051 SMA MALE CONNECTOR, ALUMINUM FOR
2911.0 Conta-Clip 6,195 FUSE LINK
29110 Wiha 5,314 HANDLE TORQUE 4.06"
2911045 Phoenix Contact 8,146 SSR RELAY SPST-NO 100MA 8-48V