IS66WVQ2M4DBLL-133BLI
Manufacturer Part Number:
IS66WVQ2M4DBLL-133BLI
Manufacturer/Brand:
Integrated Silicon Solution, Inc. (ISSI)
Part of Description:
IC PSRAM 8MBIT SPI/QUAD 24TFBGA
Stock Condition:
480
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Product Category :
Memory
Access Time :
Clock Frequency :
133 MHz
Memory Format :
PSRAM
Memory Interface :
SPI - Quad I/O
Memory Organization :
2M x 4
Memory Size :
8Mbit
Memory Type :
Volatile
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
24-TBGA
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
24-TFBGA (6x8)
Technology :
PSRAM (Pseudo SRAM)
Voltage - Supply :
2.7V ~ 3.6V