IS66WVQ4M4DBLL-133BLI
Manufacturer Part Number:
IS66WVQ4M4DBLL-133BLI
Part of Description:
IC PSRAM 16MBIT SPI/QUAD 24TFBGA
Stock Condition:
358
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Clock Frequency :
133 MHz
Memory Interface :
SPI - Quad I/O
Memory Organization :
4M x 4
Memory Size :
16Mbit
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
24-TBGA
Supplier Device Package :
24-TFBGA (6x8)
Voltage - Supply :
2.7V ~ 3.6V