IS66WVQ8M4DBLL-133BLI
Manufacturer Part Number:
IS66WVQ8M4DBLL-133BLI
Manufacturer/Brand:
Integrated Silicon Solution, Inc. (ISSI)
Part of Description:
IC PSRAM 32MBIT SPI/QUAD 24TFBGA
Stock Condition:
466
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Clock Frequency :
133 MHz
Memory Interface :
SPI - Quad I/O
Memory Organization :
8M x 4
Memory Size :
32Mbit
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
24-TBGA
Supplier Device Package :
24-TFBGA (6x8)
Voltage - Supply :
2.7V ~ 3.6V