IS66WVO8M8DALL-200BLI
- Manufacturer Part Number:
- IS66WVO8M8DALL-200BLI
- Manufacturer/Brand:
- Integrated Silicon Solution, Inc. (ISSI)
- Part of Description:
- IC PSRAM 64MBIT SPI/OCTL 24TFBGA
- Stock Condition:
- 35
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Clock Frequency :
- 200 MHz
- Memory Interface :
- SPI - Octal I/O
- Memory Organization :
- 8M x 8
- Memory Size :
- 64Mbit
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 24-TBGA
- Supplier Device Package :
- 24-TFBGA (6x8)
- Voltage - Supply :
- 1.7V ~ 1.95V