3G3AX-RAI00111850-DE
- Manufacturer Part Number:
- 3G3AX-RAI00111850-DE
- Manufacturer/Brand:
- Omron Automation
- Part of Description:
- 3G3_X INPUT AC REACTOR
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Omron Automation
- Product Category :
- Accessories
- Accessory Type :
- AC Line Reactor
- For Use With/Related Products :
- 3G3RX Series
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 132kW, 185A, 0.11mH