9510-G213-J3F1-B2C2B1-15A
Manufacturer Part Number:
9510-G213-J3F1-B2C2B1-15A
Manufacturer/Brand:
E-T-A
Part of Description:
CIR BRKR MAG 15A 28VDC PUSH-PULL
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
E-T-A
Product Category :
Circuit Breakers
Actuator Type :
Push-Pull Plunger
Approval Agency :
Breaker Type :
Magnetic
Current Rating (Amps) :
15A
Illumination :
None
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Poles :
1
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
5 V
Voltage Rating - DC :
28 V