PAT-05-JD-B-20-S-9
Manufacturer Part Number:
PAT-05-JD-B-20-S-9
Manufacturer/Brand:
FiberSource, Inc.
Part of Description:
LCA-SCA SM 2MM YELLOW SIMPLEX 5M
Stock Condition:
50
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
FiberSource, Inc.
Product Category :
Fiber Optic Cables
1st Connector :
LC/APC
2nd Connector :
SC/APC
Cable Diameter :
0.08" (2.0mm)