W25Q80BWSNIG
Manufacturer Part Number:
W25Q80BWSNIG
Part of Description:
IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Clock Frequency :
80 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
8-SOIC
Voltage - Supply :
1.65V ~ 1.95V