W25Q80BWZPIG
Manufacturer Part Number:
W25Q80BWZPIG
Part of Description:
IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8WSON
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Clock Frequency :
80 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
8-WDFN Exposed Pad
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
8-WSON (6x5)
Voltage - Supply :
1.65V ~ 1.95V