WR44-U900-CE2-XD
- Manufacturer Part Number:
- WR44-U900-CE2-XD
- Manufacturer/Brand:
- Rabbit Semiconductor (Digi)
- Part of Description:
- ROUTER HSPA+ RS-232 USB
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Rabbit Semiconductor (Digi)
- Product Category :
- Gateways, Routers
- Applications :
- General Purpose
- Data Rate (Max) :
- 21Mbps
- Features :
- Frequency :
- 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.9GHz, 2.1GHz