AKT8212200
Manufacturer Part Number:
AKT8212200
Part of Description:
CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Display Characters - Height :
0.441" (11.20mm), 0.441" (11.20mm)
Input Range :
-200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Output Type :
Relay, Voltage (External SSR)
Panel Cutout Dimensions :
Rectangular - 92.00mm x 45.00mm