8N3Q001LG-1136CDI
Manufacturer Part Number:
8N3Q001LG-1136CDI
Manufacturer/Brand:
Renesas Electronics Corporation
Part of Description:
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Product Category :
Programmable Timers and Oscillators
Count :
Current - Supply :
136 mA
Frequency :
100MHz, 312.5MHz, 100MHz, 312.5MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
10-CLCC
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
10-CLCC (7x5)
Type :
Clock Oscillator
Voltage - Supply :
2.375V ~ 2.625V
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    CAPACITOR CERM
    MA3075 - Trans Voltage Suppresso
    5P4M - Thyristor 5A SCR