X1228S14Z-2.7
- Manufacturer Part Number:
- X1228S14Z-2.7
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Current - Timekeeping (Max) :
- 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5V
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Voltage - Supply :
- 2.7V ~ 5.5V
- Voltage - Supply, Battery :
- 1.8V ~ 5.5V