82400-4-BR
- Manufacturer Part Number:
- 82400-4-BR
- Manufacturer/Brand:
- O.C. White Co.
- Part of Description:
- LAMP MAGNIFIER LED CLAMP
- Stock Condition:
- 3
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- O.C. White Co.
- Product Category :
- Lamps - Magnifying, Task
- Arm :
- 43.00" (1092.2mm)
- Bulb :
- LED, White
- Color :
- Red
- Cord Length :
- Lamp/Magnifier Type :
- Lamp, Magnifier
- Lens Style/Size :
- 4 Diopter (2x), 7.00" L x 5.25" W (177.80mm x 133.35mm)
- Mounting Type :
- Product Status :
- Active
- Voltage :
- 100 ~ 240V