LXMG1627-12-44
- Manufacturer Part Number:
- LXMG1627-12-44
- Manufacturer/Brand:
- Microsemi
- Part of Description:
- MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Microsemi
- Product Category :
- Ballasts, Inverters
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Output :
- 1400V
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 4.28" L x 0.88" W x 0.40" H (108.7mm x 22.35mm x 10.2mm)
- Type :
- CCFL and UV Lamps
- Voltage - Input :
- 12V