X9315WSI-2.7
Manufacturer Part Number:
X9315WSI-2.7
Part of Description:
IC DGTL POT 10KOHM 32TAP 8SOIC
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Resistance (Ohms) :
10k
Supplier Device Package :
8-SOIC
Temperature Coefficient (Typ) :
±300ppm/°C
Tolerance :
±20%
Voltage - Supply :
2.7V ~ 5.5V
    MA3075 - Trans Voltage Suppresso
    5P4M - Thyristor 5A SCR