MB402-R24AC-CR-BP
- Manufacturer Part Number:
- MB402-R24AC-CR-BP
- Manufacturer/Brand:
- Visual Communications Company, LLC
- Part of Description:
- LED LAMP T-3 1/4 BAYONET 24V MIN
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Product Category :
- Lamp Replacements
- Applications :
- General Purpose Lighting
- Base Type :
- Miniature Bayonet (BA9S)
- Can Replace Lamps :
- Multiple Miniature Bayonet Lamps
- Color :
- Red
- Configuration :
- Single
- Millicandela Rating :
- 2800mcd
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- T - 3 1/4
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 24VAC