LEDILA580XD6-XQ
- Manufacturer Part Number:
- LEDILA580XD6-XQ
- Manufacturer/Brand:
- Banner Engineering
- Part of Description:
- VISION LIGHT - 580 MM LINEAR ARR
- Stock Condition:
- 2
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- Banner Engineering
- Product Category :
- Machine Vision - Lighting
- Color :
- Infrared
- Height :
- 1.283" (32.60mm)
- Inner Diameter :
- Length :
- 23.917" (607.50mm)
- Length - Emitting Surface :
- 22.835" (580.00mm)
- Outer Diameter :
- Outer Diameter - Emitting Surface :
- Power Dissipation (Max) :
- Product Status :
- Active
- Type :
- Bar
- Width :
- 2.339" (59.40mm)