CP0805B244BWTR
Manufacturer Part Number:
CP0805B244BWTR
Manufacturer/Brand:
KYOCERA AVX
Part of Description:
RF DIR COUPLER 244MHZ 0805
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
KYOCERA AVX
Product Category :
RF Directional Coupler
Applications :
Coupler Type :
Standard
Coupling Factor :
Frequency :
244MHz
Insertion Loss :
Isolation :
Package / Case :
0805 (2012 Metric)
Power - Max :
3W