BP51001-NFB39
Manufacturer Part Number:
BP51001-NFB39
Manufacturer/Brand:
Amphenol Communications Solutions
Part of Description:
MA-3500D BACK BOARD
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Product Category :
Unclassified
Product Status :
Active
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    CONN HDR BLADE PWR 20POS EDGE MT
    CONN RCPT BLADE PWR 36POS PCB
    CONN HEADER 6P/24S/5P R/A PCB
    CONN HDR BLADE PWR 26POS EDGE MT
    CONN HDR BLADE PWR 32POS EDGE MT
Catalog related products
Related products
Part Manufacturer Stock Description
BP51 Interlight 9,095 Replacement for Cables and Senso
BP51003-NFB40LF Amphenol Communications Solutions 7,427 MF-710
BP5122 ROHM Semiconductor 7,620 IC REG BUCK -12V 100MA 9SIP