TMM-5-L-20-1
Manufacturer Part Number:
TMM-5-L-20-1
Manufacturer/Brand:
Amphenol Communications Solutions
Part of Description:
CONNECTOR RIGHT ANGLE1.27 MM 26
Stock Condition:
490
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Product Category :
Unclassified
Product Status :
Active
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    CONN HDR BLADE PWR 20POS EDGE MT
    CONN RCPT BLADE PWR 36POS PCB