BHAM01-20G0W
Manufacturer Part Number:
BHAM01-20G0W
Manufacturer/Brand:
Amphenol Communications Solutions
Part of Description:
ACCESSORIES
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Product Category :
Unclassified
Product Status :
Obsolete
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    CONN HDR BLADE PWR 20POS EDGE MT
    CONN RCPT BLADE PWR 36POS PCB
    CONN HEADER 6P/24S/5P R/A PCB
    CONN HDR BLADE PWR 26POS EDGE MT
    CONN HDR BLADE PWR 32POS EDGE MT