FJ-30-D-12.00-4
Manufacturer Part Number:
FJ-30-D-12.00-4
Manufacturer/Brand:
Samtec, Inc.
Part of Description:
1MM FLEX CABLE JUMPER
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Samtec, Inc.
Product Category :
Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables
Cable Type :
FFC, FPC
Length :
12.0" (304.8mm)
Length - Exposed Ends :
0.157" (4.00mm)
Number of Conductors :
30
Pitch :
0.039" (1.00mm)