2225J0630181JCT
Manufacturer Part Number:
2225J0630181JCT
Part of Description:
CAP CER 180PF 63V C0G/NP0 2225
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Capacitance :
180 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Thickness (Max) :
0.098" (2.50mm)
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
63V