C321C823G5G5TA
Manufacturer Part Number:
C321C823G5G5TA
Part of Description:
CAP CER 0.082UF 50V C0G/NP0 RAD
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Capacitance :
0.082 µF
Height - Seated (Max) :
0.260" (6.60mm)
Lead Spacing :
0.250" (6.35mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Tolerance :
±2%
Voltage - Rated :
50V