BZ016010BE25036BJ1
Manufacturer Part Number:
BZ016010BE25036BJ1
Manufacturer/Brand:
Vishay BC Components
Part of Description:
CAP CER 25PF 5KV
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Vishay BC Components
Product Category :
Ceramic Capacitors
Applications :
General Purpose
Capacitance :
25 pF
Failure Rate :
Features :
Height - Seated (Max) :
Lead Spacing :
Lead Style :
Mounting Type :
Operating Temperature :
Package / Case :
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
Temperature Coefficient :
Thickness (Max) :
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
5000V (5kV)