YBTJ420E005-513000
Manufacturer Part Number:
YBTJ420E005-513000
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity DEUTSCH Connectors
Part of Description:
CONN MODULE ELEC
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Product Category :
Terminal Junction Systems
Contact Size :
Module Capacity :
Product Status :
Active
Size / Dimension :
Type :
Module
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    095-9091-1061=HDSM1-152P4D9-3
    MATE-AX, F TO F, RTK031, 1000MM
    MATE-AX, M TO F, RTK031, 1000MM
    MATE-AX, F TO F, RTK031, 3000MM
    MATE-AX, M TO F, RTK031, 3000MM
Catalog related products
    CONN WIRE SPLICE SZ20 1.109" L
    CONN MOD SZ20 0.672" L X 0.510"W
    CONN GRND BLOCK SZ20
  • Amphenol Pcd
    CONN WIRE SPLICE DIODE SZ20 2"L
    CONN CONTACT SZ22 0.418" L