GRT0335C1E100JA02D
- Manufacturer Part Number:
- GRT0335C1E100JA02D
- Manufacturer/Brand:
- Murata Electronics
- Part of Description:
- CAP CER 10PF 25V C0G 0201
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.