SXT14418FB16-7.3728M
Manufacturer Part Number:
SXT14418FB16-7.3728M
Part of Description:
CRYSTAL 7.3728M 18PF SMD
Stock Condition:
880
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency :
7.3728 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Height - Seated (Max) :
0.146" (3.70mm)
Load Capacitance :
18pF
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Package / Case :
4-SOJ, 9.50mm pitch
Size / Dimension :
0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)