SXT14418FA48-24.000M
Manufacturer Part Number:
SXT14418FA48-24.000M
Manufacturer/Brand:
Suntsu Electronics, Inc.
Part of Description:
CRYSTAL 24.000M 18PF SMD
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Suntsu Electronics, Inc.
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
24 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Height - Seated (Max) :
0.146" (3.70mm)
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SOJ, 9.50mm pitch
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)