SXT14420EA38-14.7456M
Manufacturer Part Number:
SXT14420EA38-14.7456M
Part of Description:
CRYSTAL 14.7456M 20PF SMD
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
14.7456 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±15ppm
Height - Seated (Max) :
0.146" (3.70mm)
Load Capacitance :
20pF
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SOJ, 9.50mm pitch
Size / Dimension :
0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)