QVMQF326D33-2.5B-33.600
- Manufacturer Part Number:
- QVMQF326D33-2.5B-33.600
- Part of Description:
- XTAL OSC VCTCXO 33.6000MHZ LVDS
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Absolute Pull Range (APR) :
- ±8ppm
- Current - Supply (Max) :
- 26mA (Typ)
- Frequency :
- 33.6 MHz
- Frequency Stability :
- ±2.5ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.067" (1.70mm)
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Voltage - Supply :
- 3.3V