TSEAKLJANF-20.000000
Manufacturer Part Number:
TSEAKLJANF-20.000000
Manufacturer/Brand:
Taitien
Part of Description:
XTAL OSC VCTCXO 20.0000MHZ CMOS
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
6mA
Frequency :
20 MHz
Frequency Stability :
±280ppb
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.083" (2.10mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
CMOS
Package / Case :
10-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
VCTCXO
Voltage - Supply :
3.3V