FN5000115
Manufacturer Part Number:
FN5000115
Manufacturer/Brand:
Diodes Incorporated
Part of Description:
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
Frequency :
50 MHz
Frequency Stability :
Function :
Height - Seated (Max) :
Mounting Type :
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Output :
CMOS
Package / Case :
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V