590AA156M250DG
Manufacturer Part Number:
590AA156M250DG
Manufacturer/Brand:
Skyworks Solutions, Inc.
Part of Description:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
125mA
Frequency :
156.25 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.071" (1.80mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
LVPECL
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    OVERMOLDED 375MA FUSE FOR GAS ME
    OVERMOLDED 750MA FUSE FOR GAS ME
    OVERMOLDED 250MA FUSE FOR GAS ME
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD