MVU14-180DMX-A-BOTTLE
- Manufacturer Part Number:
- MVU14-180DMX-A-BOTTLE
- Manufacturer/Brand:
- 3M
- Part of Description:
- CONN TERM PIN 14-16AWG 100PC
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- 3M
- Product Category :
- Barrel, Bullet Connectors
- Color :
- Blue
- Contact Finish :
- Tin
- Contact Material :
- Brass
- Diameter - Barrel :
- 0.180" (4.57mm)
- Features :
- Insulation :
- Non-Mating End Insulated
- Length - Barrel :
- Length - Overall :
- 0.830" (21.08mm)