82F-180-NBL-A
- Manufacturer Part Number:
- 82F-180-NBL-A
- Manufacturer/Brand:
- 3M
- Part of Description:
- CONN TERM RCPT 14-16AWG CRIMP
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- 3M
- Product Category :
- Barrel, Bullet Connectors
- Color :
- Blue
- Contact Finish :
- Contact Material :
- Diameter - Barrel :
- 0.180" (4.57mm)
- Features :
- Insulation :
- Fully Insulated
- Length - Barrel :
- 0.250" (6.35mm)
- Length - Overall :
- 1.020" (25.91mm)