SXT32410AA27-13.560M
Manufacturer Part Number:
SXT32410AA27-13.560M
Manufacturer/Brand:
Suntsu Electronics, Inc.
Part of Description:
CRYSTAL 13.560MHZ 10PF SMD
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
Suntsu Electronics, Inc.
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency :
13.56 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Load Capacitance :
10pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)