M1102-5008-N
Manufacturer Part Number:
M1102-5008-N
Manufacturer/Brand:
RAF
Part of Description:
METRIC ROUND STANDOFFNO FINISH -
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
RAF
Product Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.197" (5.00mm)