M0941-A-35-B
Manufacturer Part Number:
M0941-A-35-B
Manufacturer/Brand:
RAF
Part of Description:
METRIC ROUND SWAGE SPACERPLAIN B
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Manufacturer :
RAF
Product Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.146" (3.70mm)
Diameter - Outside :
0.236" (6.00mm)
Features :
Gender :
Female, Swage
Length - Overall :
0.350" (8.89mm)