AX7MBF1-307.6955T
Manufacturer Part Number:
AX7MBF1-307.6955T
Part of Description:
XTAL OSC XO 307.6955MHZ CML SMD
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Current - Supply (Max) :
68mA
Frequency :
307.6955 MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Height - Seated (Max) :
0.075" (1.90mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
CML
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply :
2.5V