AX7PAF1-500.5000C
Manufacturer Part Number:
AX7PAF1-500.5000C
Part of Description:
XTAL OSC XO 500.5000MHZ LVPECL
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
Current - Supply (Max) :
94mA
Frequency :
500.5 MHz
Frequency Stability :
±25ppm
Height - Seated (Max) :
0.075" (1.90mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
LVPECL
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Ratings :
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply :
3.3V