5337.2-32-M8-20-DGR
- Manufacturer Part Number:
- 5337.2-32-M8-20-DGR
- Manufacturer/Brand:
- J.W. Winco
- Part of Description:
- FIVE-LOBED KNOB, PLASTIC
- Price:
- The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.
- Manufacturer :
- J.W. Winco
- Product Category :
- Knobs
- Color :
- Gray
- Diameter :
- 1.260" (32.00mm)
- Features :
- Height :
- 0.910" (23.11mm)