FO3HACBI30.0-T2
Manufacturer Part Number:
FO3HACBI30.0-T2
Manufacturer/Brand:
Fox Electronics
Part of Description:
OSC XO 30MHZ 3.3V HCMOS
Price:
The lowest price for the event is 50% off. Please send an inquiry for confirmation.